Pogotowie GIODO

Potrzebna pomoc?
501 077 990

Kontakt

Skontaktuj
się z nami!

Sprawdź wiedzę!

Rozwiąż
TEST!

Skuteczna ochrona danych osobowych - AGAMI

Ochrona danych osobowych – obowiązek ustawodawczy

Ustawa o ochronie danych osobowych z 1997 r. wprowadziła szereg zapisów w zakresie przetwarzania danych osób fizycznych. Obejmuje to wszystkie informacje, które pozwalają na wskazanie konkretnej osoby zawarte zarówno w formie elektronicznej (zdjęcia, filmy, pliki tekstowe etc.), jak i papierowej (listy, dokumenty itd.) oraz słownej, w czasie rozmowy.

Obowiązkiem każdej organizacji, firmy i osoby przetwarzającej dane osobowe jest adekwatne do wymogów prawnych postępowanie z tymi danymi i ich odpowiednie zabezpieczenie. Specjalnością naszej firmy jest profesjonalna ochrona danych osobowych. Prowadzimy kompleksową obsługę, w tym szkolimy, w powyższym zakresie. Zajmujemy się także doradztwem i konsultingiem w obszarze zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informacji i danych osobowych oraz problemów prawnych.

Wysoki standard obsługi

Dane osobowe – a konkretnie ich odpowiednie chronienie to jedna z naszych usług.
Świadczymy usługi dla naszych klientów od lat. Wiedzę wspieramy praktycznym doświadczeniem oraz wysokimi standardami obsługi. Na rynku działamy już wystarczająco długo, aby poznać bolączki właścicieli firm, osób zarządzających organizacjami i innymi podmiotami, nie do końca radzących sobie z nałożonym na nich obowiązkiem właściwego zabezpieczenia danych osobowych. Jak pokazuje praktyka nie zawsze w tym obszarze stosowana jest właściwa  polityka. Brak odpowiedniej ochrony danych osobowych skutkuje więc bardzo często niepotrzebnymi problemami natury prawnej, nierzadko mających swój finał na sali sądowej, roszczeniami finansowymi i innymi przypadkami.

Doświadczenie+wiedza=gwarancja satysfakcji klienta

Biuro prawne AGAMI to przede wszystkim doświadczony zespół łączący wiedzę z zakresu prawa oraz informatyki. Doskonale rozumiemy procesy i potrzeby biznesowe w zakresie chronienia danych osób fizycznych zgodnie z wymogami ustawodawczymi.. Suma doświadczeń naszego zespołu oraz jego potencjał to gwarancja satysfakcji klienta i podstawa jego zaufania.


Odpowiedzialność, zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość i elastyczność to nasze motto. Motorem działania naszej firmy jest partnerstwo i indywidualne podejście do klienta. Zgromadzone przez niego dane osobowe, dzięki naszej wiedzy, skrupulatności, doświadczeniu mają szanse być właściwie zabezpieczone. Klienci, którzy powierzą nam opiekę w tym zakresie mogą liczyć na stworzenie i usystematyzowanie procedur, które będą gwarantować właściwe zarządzanie danymi osobowymi. Zyskują również redukcje  ewentualnych kosztów, z którymi trzeba byłoby się liczyć w przypadku różnych problemów wynikających np. z wycieku danych osób fizycznych. Gwarantujemy zabezpieczenie ich nie tylko od strony technicznej. Zajmiemy się także przygotowaniem analiz potrzeb danego przedsiębiorstwa, stowarzyszenia czy innego podmiotu, który na co dzień ma do czynienia z przetwarzaniem danych osobowych.
Ochrona danych osobowych – postaw na specjalistów takich jak my!

Motto: Przez doradztwo i consulting pomagamy w rozwiązywaniu problemów


Potrzebna pomoc?
Nie czekaj, zadzwoń koniecznie!
501 077 990
Skontaktuj się z nami!
Pomożemy rozwiązać Twoje problemy
Rozwiąż TEST!
Wypełnij test, aby sprawdzić swoją wiedzę