Pogotowie GIODO

Potrzebna pomoc?
501 077 990

Kontakt

Skontaktuj
się z nami!

Sprawdź wiedzę!

Rozwiąż
TEST!

Skuteczna ochrona danych osobowych - AGAMI

Motto: Przez doradztwo i consulting pomagamy w rozwiązywaniu problemów

Biuro prawne „AGAMI” to przede wszystkim doświadczony zespół, łączący wiedzę z zakresu prawa oraz informatyki. Naszą specjalnością jest bezpieczeństwo danych osobowych. Doskonale rozumiemy procesy i potrzeby biznesowe, proponujemy naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich oczekiwań i rodzaju działalności. Suma doświadczeń naszego zespołu oraz jego potencjał to gwarancja satysfakcji Klienta i podstawa jego zaufania.

Prowadzimy kompleksową obsługę. Oferujemy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych, audyty ochrony danych, przygotowanie dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz jej wdrożenie. Zajmujemy się także doradztwem i konsultingiem w obszarze zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informacji i zagadnień prawnych. Motorem działania naszej firmy jest partnerstwo i indywidualne podejście do klienta. Zgromadzone przez niego dane osobowe, dzięki naszej wiedzy, skrupulatności, doświadczeniu mają szanse być właściwie zabezpieczone. Klienci, którzy powierzą nam opiekę w tym zakresie mogą liczyć na stworzenie i usystematyzowanie procedur, które będą gwarantować właściwe zarządzanie danymi osobowymi. Zyskują również redukcję ewentualnych kosztów, z którymi trzeba byłoby się liczyć w przypadku różnych problemów wynikających np. z wycieku danych osób fizycznych. Gwarantujemy wskazanie wymogów w zakresie zabezpieczeń technicznych oraz przygotowanie analiz potrzeb danego przedsiębiorstwa, stowarzyszenia czy innego podmiotu, który na co dzień ma do czynienia z przetwarzaniem danych osobowych.

Świadczymy usługi dla naszych klientów od lat. Wiedzę wspieramy praktycznym doświadczeniem oraz wysokimi standardami obsługi. W okresie prowadzenia działalności poznaliśmy bolączki właścicieli firm, osób zarządzających podmiotami, nie do końca radzących sobie z nałożonym na nich obowiązkiem właściwego zabezpieczenia danych osobowych. Jak pokazuje praktyka, nie zawsze w tym obszarze stosowana jest właściwa  polityka. Brak odpowiedniej ochrony danych osobowych skutkuje bardzo często niepotrzebnymi problemami natury prawnej, nierzadko mającymi swój finał na sali sądowej, sankcjami i roszczeniami finansowymi i innymi przypadkami..

Ochrona danych osobowych – postaw na specjalistów takich jak my!

 

Ochrona danych osobowych – obowiązek ustawowy

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawiera szereg zapisów w zakresie przetwarzania danych osób fizycznych. Obejmuje swoimi unormowaniami wszystkie informacje, które pozwalają na identyfikację konkretnej osoby, zawarte zarówno na nośnikach elektronicznych (jak zdjęcia, filmy, pliki tekstowe itp.), papierowych (jak listy, dokumenty itp.), jak i wyrażone w postaci słownej, np. w czasie rozmowy.

Obowiązkiem każdej organizacji, firmy i osoby przetwarzającej dane osobowe jest adekwatne do wymogów prawnych postępowanie z tymi danymi i ich odpowiednie zabezpieczenie. Naszą specjalnością jest profesjonalna ochrona danych osobowych. Prowadzimy kompleksową obsługę, w tym szkolimy, w powyższym zakresie. Zajmujemy się także doradztwem i konsultingiem w  obszarze zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informacji i danych osobowych oraz problemów prawnych.


Potrzebna pomoc?
Nie czekaj, zadzwoń koniecznie!
501 077 990
Skontaktuj się z nami!
Pomożemy rozwiązać Twoje problemy
Rozwiąż TEST!
Wypełnij test, aby sprawdzić swoją wiedzę