Rodzaje abonamentów

Podstawowy

Uprawnia do złożenia do pięciu mailowych zapytań w miesiącu.

Czas odpowiedzi na zadane zapytanie obejmuje maksymalnie do 5 dni roboczych.

Rozszerzony

Uprawnia do złożenia do siedmiu zapytań mailowych w miesiącu.

Czas odpowiedzi na zadane zapytanie to 5 dni roboczych na pięć z zadanych zapytań oraz możliwość skorzystania z ekspresowej odpowiedzi (maksymalnie do 3 dni roboczych) na pozostałe dwa zapytania w miesiącu oznaczone jako „priorytet”.

W ramach tego abonamentu istnieje również możliwość wykorzystania jednej wizyty w organizacji Klienta, raz na kwartał, w dowolnym wybranym przez Państwa celu i terminie.

Indywidualny

Zasady współpracy ustalane są indywidualnie z Klientem, przy czym maksymalna ilość złożonych zapytań mailowych nie może przekraczać 15.

Proponowany czas reakcji na zgłoszenie to pięć dni roboczych na 10 z wybranych zapytań oraz 3 dni robocze na 5 z wybranych zapytań.

Dodatkowo zapewniamy raz w miesiącu odbycie wizyty w organizacji Klienta w dowolnym, wybranym celu i terminie.

Abonament IOD

Jego efektem jest przejęcie funkcji IOD oraz zadań związanych z zapewnieniem stosowania przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych, jak również wsparcia administratora danych w prowadzeniu rejestru czynności przetwarzania danych osobowych.

 

Abonament zawiera nielimitowany zakres zapytań miesięcznych oraz obowiązkowe wizyty w organizacji Klienta co najmniej raz w miesiącu w celu prowadzenia prawidłowego nadzoru


UWAGA: Zakup abonamentu jest możliwy przy podpisaniu umowy na okres minimum 12 miesięcy.

Potrzebna pomoc?
Nie czekaj, zadzwoń koniecznie!
501 077 990
Skontaktuj się z nami!
Pomożemy rozwiązać Twoje problemy
Rozwiąż TEST!
Wypełnij test, aby sprawdzić swoją wiedzę